kurzy,  workshopy,  semináře,  přátelská setkání  a  akce pro radost těla i duše

Dopisy a vzkazy

Napsali jste nám:

Za všechny Vaše krásné vzkazy ze srdce děkujeme!

Dopisy od organizací, kterým jsme díky Vám mohli pomoci:

Vážení přátelé,
rádi bychom Vám poděkovali za sbírku použitého ošacení, kterou jste nám poskytli. Vše, co jste nám darovali, bylo okamžitě poskytnuto jako materiální pomoc sociálně slabým rodinám.
Vyjádřete, prosím, naši vděčnost a poděkování všem občanům za jejich štědrost a ochotu pomáhat potřebným. Jejich darované věci jsou výraznou pomocí všem, kteří to opravdu potřebují, lidem v nouzi či sociální tísni.
Díky Vám můžeme realizovat v praxi naše motto „NEPOTŘEBNÉ VĚCI POTŘEBNÝM“.
Se srdečným pozdravem

Ing. Pavel Hendrichovský,
předseda družstva,
Diakonie Broumov
5.6.2019

Milé Budelíp,
srdečně děkuji za své klientky a jejich děti, které díky Vašemu oblečení mohou být vhodně oblečené. Aktuálně preferujeme spíše teplé oblečení. 
V rámci našeho programu – sociálně aktivizační služba pro matky s dětmi, využívají materiální pomoc právě tyto dvě cílové skupiny – děti od miminek až po téměř dospělé a jejich matky. 
Děkuji všem dárcům:-)

Mgr. Eva Benešová,
Prostor plus o.p.s.

Dobrý den,
děkujeme Vám za textil, který jsme obdrželi v rámci akce  „Blešák BEZPENĚZ“ od dárců. Dodané věci jsme použili pro naše zvířátka, např. čepičky jako náhradní „hnízdečka“ pro veverky, ostatní na vyteplování klecí, apod.
Jsme vděčni za Vaši ochotu a snahu pomoci handicapovaným zvířátkům. Ještě jednou děkujeme,

s pozdravem za Stanici Pavlov, o.p.s.
Ing. Zbyšek Karafiát, Ph.D.
ředitel stanice
23.10.2018

Dobrý den, chtěla bych za celý náš Klokánek poděkovat za krásnou sbírku oděvů, hraček a her. Vše přivezly a předaly paní
Pašková a Ročková a naše děti i tety měly obrovskou radost.
Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na sbírce podíleli. Moc si vážíme, že na nás i na takovou dálku myslíte a že vám není lhostejný osud našich dětí. Bez tak potřebné pomoci bychom nemohli v Klokánku poskytovat dětem vše a v takové kvalitě, v jaké se jim
dostává naší péče. Děti přicházejí jen v tom, co mají na sobě, bez školních potřeb a dalšího oblečení i obutí. Odcházejí s výbavou a i hračkami a na jejich místo přijdou zase další, bez všeho. Máme proto velkou spotřebu a náklady a o to víc si vážíme každé pomoci. Ještě jednou velký dík! 

S pozdravem Iva Prudičová,
ředitelka Klokánku Litoměřice
21.11.2018

Ošetřovatelé vlašimské zvířecí Záchranné stanice jezdí pro zraněné pacienty, léčí je, krmí, čistí jim voliéry a to vše proto, aby je mohli navrátit zpět do přírody. Ročně rukama ošetřovatelů projde až 600 zvířat!  Jen o málo z nich by mohli pečovat, nebýt sponzorů a dárců, kterým patří nevýslovný dík.
„Provoz léčebného areálu a péče o zraněná zvířata spolykají ročně nemalé finanční náklady. Velkou část našeho rozpočtu kryjí dary sponzorů. Bez nich by to nešlo.,“ sděluje Anna Dittrichová, ošetřovatelka Záchranné stanice pro živočichy ZO ČSOP Vlašim. …

… „ A další poděkování patří organizátorům Blešího trhu Bezpeněz v Ledči nad Sázavou, který organizují dobrovolníci. Jedná se o trh, kam lidé mohou přinést jakékoliv staré oblečení a hadry a zároveň si mohou odnést jiné oblečení, co přinesl někdo jiný. Taková výměna. To co zbyde, roztřídí a poskytnou do dětských domovů a do různých organizací jako je ta naše. V minulosti už jsme od nich dostali spoustu hadrů do pelíšků pro zvířata, momentálně organizovali trh 27.10. 2018 a znovu nás takto podpoří. Takže velké poděkování i jim,“ …

Více informací, jak je možné se zapojit, najdete na stránkách Stanice www.pomoczviratum.cz v sekci Jak nám můžete pomoci. A co dodat závěrem?
„Děkujeme!“

Ing. Michala Jakubův,
Záchranná stanice pro živočichy ZO ČSOP Vlašim
část tiskové zprávy ze dne 9.11.2018

Vážená paní Ouřadová,
jménem pana ředitele ing. Pavla Matouška bychom Vám rádi poděkovali za akci „Blešák BEZPENĚZ IV“, ze které věnujete našim dětem ošacení, obuv, hračky a plyšáky.
Vyjádřete, prosím, náš dík i ostatním spolupracovníkům, kteří se s Vámi zabývají touto „vzájemnou lidskou pomocí“. Také děkujeme všem občanům, za jejich štědrost a ochotu pomáhat potřebným. Jejich darované věci jsou výraznou pomocí všem, kteří to opravdu potřebují – nejen našim dětem, ale i lidem v nouzi či sociální tísni. Některé nevyužité věci, nebo malé oblečení dále věnujeme dětem do Dětského domova v Kamenici nad Lipou a dětem na Ukrajinu.
Děkujeme a budeme rádi za další spolupráci s Vámi.

Němcová Lenka,
hospodářka DD Humpolec
24.10.2018

Dobrý den,
touto cestou chci poděkovat Vám a Vaší charitativní společností „Bude líp“ a paní Jitce Paškové za spolupráci a za zaslání oblečení, bot, hraček a cyklistických přileb. Tyto dary nám pomáhají především u dětí ze sociálně slabých rodin.
Se srdečným pozdravem

Irena Víšková,
vedoucí vychovatelka internátu
při ZŠ a PŠ Chotěboř
30.10.2018